contact

Onze contactgegevens:

Villa Bota
Park 8
8000 Brugge
T 050 33 06 64
info@villabota.be

 

Onze werkgroepen:

Muziekredactie: muziekredactie@villabota.be

Communicatie: communicatie@villabota.be

Videostream: videostream@villabota.be

Techniek: techniek@villabota.be

 

Ons team:

Wannes Fremaut: coördinatie / wannes@villabota.be / 050 47 07 81

Pieter Devriese: radiowerking / pieter@villabota.be / 050 33 06 64

Charlotte Verrecas: barwerking en vrijwilligers / charlotte@villabota.be / 050 33 06 64

Henri De Coster: verhuur / henri@hetentrepot.be / 050 47 07 80

Michiel Denys: communicatie / michiel@hetentrepot.be / 050 47 07 85

Ward Dupan: productie en programmatie / ward@hetentrepot.be / 050 47 07 82

Griet Vangaever: productiemedewerker / griet@hetentrepot.be / 050 47 07 84

 

Openingsuren Villa Bota Bar:

Tijdens schooldagen: ma, di, do, vr: 12u t.e.m. 13u30
Woensdag gesloten

Ons bereiken:

Villa Bota is gelegen in Het Astridpark, het mooiste park van Brugge.

Fiets: Er is een ruime fietsparking voor de deur.

Bus: Vanaf het Station van Brugge neemt u Lijn 16 Station - Centrum - Dampoortkwartier en stapt af aan de halte Vismarkt. Villa Bota ligt 500m zuidwaards via de Jozef Suveéstraat.

Auto: (betalende) parking vind je makkelijk in de Minderbroedersstraat (langs het Astridpark), aan onze voordeur of in parking Pandreitje.